Loading...
Kávovar NESCAFÉ Alegria A510-1.0

Kávovar NESCAFÉ Alegria A510-1.0

Kitchen Accessories
Condition:
Used
Item ID:
1908
Quantity:
1
Price:
70.00 EUR
Shipping:
to negotiate shipping details.
Item Location: Slovakia
Returns:
The seller does not accept returns
OptionsAll items from this sellerSeller ratings & reviewsSearch for similiar items
Item Specification
Condition:Used
Item Description
Slovak
Translate

Ponúkam doma používaný a veľmi zachovalý kávovar značky Nescafe Alegria A510-1.0. Kávovar je na instantnú gold kávu vytvorený tak, aby vyrábal výbornú kávu s minimálnym úsilím a maximálnou efektívnosťou.
Takže si môžete doma, na chate či chalupe, alebo v kancelárii osviežiť myseľ a telo voňavou kávou ako z kaviarne, ktorá sa ľahko pripravuje.
Kávovar dokáže vyrábať 5 rôznych nápojov jednoduchým stlačením ovládania. Dokáže pripraviť 3 varianty kávy ako silne presso, väčšie presso a veľkú kávu, ďalej ponúka 2 mliečne varianty nápojov pripravované z pripraveného mlieka, Latte a Capučíno.
Kávovar, ktorý nepotrebujete žiadne kapsule. Výhodou oproti kapsuľovým kávovarom je bezodpadový spôsob prípravy kávy, aj ekologickejšia a lacnejšia prevádzka. Veľmi priaznivá cena za jednu porciu. Urobte si lahodné latte alebo capucino za menej ako 0,20 centov.
Náplň 200g gold kávy postačí na 120x Espresso, 60x Lungo, 40x Americano, 40x Cappuccino a 60x Latte Macchiato.
Minimálna údržba (mlieko sa nedostane do kontaktu s kávovarom lebo ho napení priamo v šálke). Originál odmerka na mlieko podľa druhu kávy súčasťou ponuky.
Ponúkam ho ďalej len preto, že doma sme ostali dvaja a máme ešte nový kávovar na zrnkovú kávu.
Kávovar je odvápnený a vyčistený na okamžité používanie. Manuál v slovenčine súčasťou ponuky. Kávovar s miernymi známkami používania bez poškodenia (nič odlomené, prasknuté).
Viac informácií, alebo foto nieje problém, stačí napísať.
Pošta nieje problém +10€ no osobný odber vítaný pre predvedenie prevádzky.