Loading...
FENDER American stratocaster PRO USA

FENDER American stratocaster PRO USA

Product ID:
20745
Condition:
Used
Quantity:
Not Specified
Price:
1,800.00 EUR
Shipping:
to negotiate shipping details.
Product Location: Slovakia
Returns:
This seller does not accept returns.
Payments:
OptionsFind Similar Products
Specification
Condition:Used
Description
English
Slovak
Translate

FENDER American PRO STRAT HSS SHAW MN SSB USA for sale. Ash Fender's body is like new I've had it for about a year. The guitar is professionally set up and improved. and pickups for the whole set Yngwie malmsteen seymour duncan. (450e) the guitar itself cost 1750eur. With suitcase. The guitar is set to E tuning. I had the lever fixed, but of course it is easy to choose and use a full-fledged tremolo.
Sell ​​or exchange for Gibson les paul (standard, classic, tribute). The only reason for the sale is that I don't have a fender to use the game mostly on les paul shapes for a few years now Prs Custom usa. Please do not offer me other exchanges other than the ones I mentioned.

Predám FENDER American PRO STRAT HSS SHAW MN SSB USA. Telo Jaseň Fender je ako nový mám ju cca rok. Gitara je profesionálne nastavená a vylepšená ako prvé som dal vymeniť kobylku za najkvalitnejšiu aka bola v ponuke.(cca 120eur) Vymenil som komplet ele. a snímače za celý set Yngwie malmsteen seymour duncan.(450e) gitara samotná stála 1750eur. S kufrom. Gitara je nastavená do E ladenia. Páku som dal zafixovat ale samozrejme ľahko sa dá vybrať a využívať plnohodnotné tremolo.
Predám alebo vymením za Gibson les paul(standard, classic,tribute). Jediný dôvod predaja je že nemám pre fender využitie hram prevažne na les paul tvaroch momentálne niekoľko rokov Prs Custom usa. Prosím iné výmeny mi neponúkajte okrem tých ktoré som spomenul.

VIP Business Showcase