Loading...
Esthederm Derm Repair serum for skin firming

Esthederm Derm Repair serum for skin firming

Product ID:
30932
Quantity:
1
Price:
1,880.00 CZK
Approximately: 79.41 EUR
Shipping:
to negotiate shipping details.
Product Location: Hlavní město Praha, Czechia
Returns:
This seller does not accept returns.
Payments:
OptionsFind Similar Products
Description
English
Czech
Translate

Derm Repair restructuring serum for skin firming 30ml

Intensive rejuvenating serum that acts like an architect on the structure of the skin. Thanks to the high content of active substances and light consistency, it penetrates deep, where it restores and strengthens what is natural to young skin, but which weakens with age. The skin learns to function again as it did when it was young and restores its structure so that it is full, firm and wrinkle-free.

Thanks to unique patents, DERM REPAIR can restore the fiber structure so that the skin is firm inside and out. In addition, it will teach her how to remember this function and fix.
The most concentrated preparation for deep regeneration of skin tissue.

Derm Repair restrukturalizační sérum pro zpevnění pleti 30ml

Intenzivní omlazující sérum, které jako architekt působí na stavbu pleti. Díky vysokému obsahu aktivních látek a lehké konzistenci proniká do hloubky, kde obnovuje a posiluje to, co je přirozené mladé pleti, ale věkem se oslabuje. Pleť se znovu učí fungovat tak, jako když byla mladá a obnovuje svoji stavbu tak, aby byla plná, pevná a bez vrásek.

DERM REPAIR dokáže díky unikátním patentům obnovit strukturu vláken tak, aby byla pleť pevná uvnitř i navenek. Navíc ji naučí, jak si tuto funkci a opravu zapamatovat.
Nejkoncentrovanější přípravek pro hloubkovou regeneraci kožní tkáně.

VIP Business Showcase