Čas na riešenie ekonomických škôd spôsobených pandémiou je teraz.

Newsletter 3

Prečo potrebujem vedieť ako predávať aj na internete, ak už predávam z "kamennej" predajne? Stojí to vôbec zato? Štatistika hovorí, že ÁNO.

Ako sa rozhodnete vy, je čisto na vás, ale v dnešnej dobe je to súčasťou života každého spotrebiteľa, a zákazníkov každý obchodník potrebuje.

Nie je eShop ako eShop.

Je veľmi smutné, že veľa majiteľov tradičných obchodov pôsobiacich v kamenných budovách ešte aj dnes, z času na čas uveria svojim “IT poradcom”, že mať vlastný eShop na svojich vlastných obchodných webových stránkach je zárukou úspechu. Toto mohla byť pravda pred 15 rokmi, keď intenet na Slovensku bol iba v plienkach. Totižto, dnešná internetová sieť je presýtená informáciami a hlavne "vyhľadavajúcimi klúčovými" slovíčkami, ktoré podľa nezodpovedných "tvorcov webových stránok" majú byť zárukou viditeľnosti vášho tovaru na internete a zárukou úspechu predaja.

Dnes "online" obchod zažíva boom. Najväčší dôvod: väčšina úspešných maloobchodníkov predáva na mega internetových platformách, ako sú eBoltSlovakia.com ; eBoltEurope.com ; eBay a Amazon.

Pre maloobchodníkov nikdy nebolo dôležitejšie byť súčasťou internetového obchodu ako je dnes: Osemdesiatšesť percent (86%) všetkých spotrebiteľov, včítane vašich zákazníkov, nakupuje na najmenej dvoch internetových platformách, ako sú: eBoltSlovakia.com ; eBoltEurope.com ; eBay a Amazon. Bez pochybnosti, "online" obchodovanie je nevyhnutnosťou, ak chcete zvýšiť svoje príjmy, a v niektorých prípadoch aspoň prežiť.

Vaši zákazníci čoraz viac surfujú a nakupujú online.

Online obchod vám poskytuje konkurencieschopnosť, rozšíri váš dosah a umožňuje spotrebiteľom lepšiu zákaznícku skúsenosť.

Zamyslite sa nad tým čo ponúkame, možno nájdete riešenie.

COVID-19 spôsobil zmenu obchodovania medzi tradičnými predajňami a digitálným elektronickým obchodom

Na rok 2020 sa budeme stále pozerať ako na okamih, ktorý všetko zmenil. Nikdy predtým nenastal taký nepredvídateľný rast, ako napríklad v odvetviach digitálneho a elektronického obchodu, ktorý v období krízy COVID-19 sa dostáva do popredia.

Uprostred spomalenia ekonomickej aktivity v tradičných obchodoch COVID-19 spôsobil prudký nárast elektronického obchodu a zrýchlenie digitálnej transformácie.

Keď sa "odstávky predajni" stali súčasťou nášho života, podniky a obchodníci sa čoraz viac digitalizujú, poskytujú a predávajú viac tovaru a služieb online, čím sa zvýšil podiel elektronického obchodu na globálnom maloobchode zo 14% v roku 2019 na približne 17% v roku 2020.

V niektorých krajinách sa maloobchodný predaj medzi augustom 2019 a augustom 2020 zvýšil z 19,4% na 24,6% a v roku 2021 bude oveľa vyšší pre tých, ktorí tútu stratégiu príjmu.

Krajiny, ktoré využívajú potenciál elektronického obchodu, budú mať lepšie predpoklady na to, aby mohli využívať výhody globálnych trhov pre svoje tovary a služby v tejto digitalizovanej ekonomike, zatiaľ čo tie, ktoré tak neurobia, riskujú ešte väčšie zaostávanie.

Medzinárodné online platformy ako eBoltEurope.com vám môžu poskytnúť riešenie.

Prihláste sa na odber nášho newsletteru

By submitting the form, I agree to the processing of personal data.

Účinnosť vyhľadávania veľmi závisí od vášho zariadenia a webového prehliadača. Nájdete nás na nasledujúcich internetových vyhľadávačoch:

Google

eBoltSlovakia.com

eBoltSlovensko.com

eBoltEurope.com

My Store

Použité a unikátne veci

Medzinárodna platforma

Bing

DuckDuckGo

Yahoo