Hello

Sign In or Create an Account

0

My Cart

0,00 EUR

RegisterSign In

Dámske kompresné legíny z príjemného syntetického materiálu

Dámske kompresné legíny z príjemného syntetického materiálu

796

For Sale

1 piece

Slovakia

47.60 EUR

Convert currency

Actions

Shipping

Contact the seller and arrange transport of goods to your country.

I want to sell

Do you have items for sale? Sell on eBoltEurope.com. Start selling
Description Slovak Language

Dámske kompresné legíny z príjemného syntetického materiálu Vás udržia v suchu pri všetkých aktivitách. Kompresia Vám pomôže znížiť únavu svalov a urýchľuje regeneráciu. Vďaka technológii zabraňujúcej rastu baktérií, spôsobujúcich zápach zostanete dlhšie svieže. Použitý materiál odvádza vlhkosť. V konštrukcii použité mesh panely sú príjemné na dotyk, zvyšujú priedušnosť a napomáhajú účinnému odvádzanie tepla. Legíny obsahujú bočnú nepremokavú kapsu uzatvárateľnú zipsom. Na legínach sú použité prvky z vysoko reflexného materiálu pre bezpečný tréning aj za zhoršených svetelných podmienok. Zips pri členku pre pohodlné obliekanie. Lichotivý a dobre padnúci strih, pútavá digitálna tlač a decentné logo Under Armour.

 

Technológia: Compression - ULTRA-TESNÝ STRIH - Vaša "druhá koža" - kompresia udrží svaly čerstvé a pomôže zrýchliť Vaše zotavovanie.

 

HeatGear® - Jedinečný vysoko priedušný materiál, odvádzajúci pot super rýchlo. Udržuje Vás suchších, ľahších a chladnejších ako kedykoľvek predtým. Odevy z tohto materiálu sú navrhnuté pre teploty medzi + 23 ° C do + 37 ° C.

 

Moisture Transport Systém - Špeciálna technológia, ktorá odvádza pot od Vášho tela na povrch. Odevy vďaka tomu lepšie vysychajú a udržia športovcov v suchu.

 

Anti-Odor - Materiály upravené touto technológiou obmedzujú rast baktérií spôsobujúcich zápach.

 

360 ° Reflectivity - Vysoko reflexný materiál pre zabezpečenie bezpečného tréningu aj za zhoršených svetelných podmienok.

 

Materiál: 87% polyester, 13% elastan.

Other sellers