Hello

Sign In or Create an Account

0

My Cart

0,00 EUR

RegisterSign In

Dámske kompresné capri legíny

Dámske kompresné capri legíny

840

For Sale

1 piece

Slovakia

31.60 EUR

Convert currency

Actions

Shipping

Contact the seller and arrange transport of goods to your country.

I want to sell

Do you have items for sale? Sell on eBoltEurope.com. Start selling
Description Slovak Language

Dámske kompresné capri legíny z originálneho materiálu HeatGear sú vhodné pre všetky športové aktivity. Použitý materiál odvádza vlhkosť a rýchlejšie vysychá. Technológia 4-way stretch umožňuje väčšiu mobilitu odevu v akomkoľvek smere. Mesh panely poskytujú strategickú ventiláciu. Ergonomicky navrhnuté švy pre pohodlie Vašej pokožky. Mäkký elastický pás. Celoplošná potlač. Dĺžka nohavíc od rozkroku 45,5 cm.

 

Technológia: Compression - ULTRA-TESNÝ STRIH - Vaša "druhá koža" - kompresia udrží svaly čerstvé a pomôže zrýchliť Vaše zotavovanie.

 

HeatGear® - Jedinečný vysoko priedušný materiál, odvádzajúci pot super rýchlo. Udržuje Vás suchších, ľahších a chladnejších ako kedykoľvek predtým. Odevy z tohto materiálu sú navrhnuté pre teploty medzi + 23 ° C do + 37 ° C.

 

4-Way Stretch - Konštrukcia odevov s touto technológiou umožňuje elasticitu materiálu vo všetkých štyroch smeroch. Odevy s touto technológiou podporujú Vašu plnú pohyblivosť a skvele odvádzajú vlhkosť a vysychajú.

 

Moisture Transport Systém - Špeciálna technológia, ktorá odvádza pot od Vášho tela na povrch. Odevy vďaka tomu lepšie vysychajú a udržia športovcov v suchu.

 

Materiál: 87% polyester, 13% elastan.

Other sellers