Hello

Sign In or Create an Account

0

My Cart

0,00 EUR

RegisterSign In

Bunda Nike Sportswear

Bunda Nike Sportswear

718

For Sale

1 piece

Slovakia

52.80 EUR

Convert currency

Actions

Shipping

Contact the seller and arrange transport of goods to your country.

I want to sell

Do you have items for sale? Sell on eBoltEurope.com. Start selling
Description Slovak Language

VRACIA SA KLASIKA.

 

K ikonickému štýlu dámskej bundy Nike Sportswear Windrunner sme pridali moderné prvky. Bodka. Tento kúsok sa chváli klasickým športovým strihom v tvare písmena V na hrudi, vreckami na zips a použitými farbami. Ikonický štýl a strih v tvare písmena V predstavuje klasiku radu Windrunner. Raglánové rukávy pri obliekaní zabraňujú vrstvenie švov. Použité farby pôsobia sviežim dojmom. Do predných vreciek na zips sa ti všetko bezpečne vojde. Sieťovinová podšívka je hebká a necháva telo dýchať.

 

Materiál: vrchná časť / podšívka dielov: 100% polyester. Rebrovanie: 98% polyester, 2% elastan. Sieťovaná podšívka: 100% recyklovaný polyester. Prať v práčke. Dovoz.

 

Pôvod bundy Windrunner:
Bunda Windrunner sa stala charakteristickým kúskom oblečenia Nike v roku 1978, teda v čase, keď bola firma známa hlavne výrobou topánok. Dneska je táto bežecká bunda upravená pre každodenné nosenie stále rovnako zaujímavá a príťažlivá, ako bola vtedy. Počas mnohých rokov svojej existencie zostala bunda Nike Windrunner verná pôvodným zásadám a ďalej si zachováva štýl v tvare písmena V, ktoré zviera uhol 26 stupňov, dokonalú priedušnosť a jedinečnú odolnosť voči nepriaznivému počasiu.

Other sellers