Hello

Sign In or Create an Account

0

My Cart

0.00 EUR

Sign UpSign In

Zvlhčovač vzduchu s ionizátorom !!málo používaný!!

Zvlhčovač vzduchu s ionizátorom !!málo používaný!!

Product ID:
28866
Condition:
In Description
Quantity:
1
Price:

50.00 EUR

Share on Social Networks
Shipping
Contact the seller and arrange transport of goods to your country.

Have products for sale?

Start selling with us
Location:
Slovakia
Shipping:
Payments:
Slovak

Predám málo použivaný zvlhčovač vzduchu.
Používaný asi mesiac, len s filtrovanou vodou. Pôvodná cena 90€, teraz 50€

Zvlhčovač vzduchu s ionizátorom na filtrovanie, zvlhčovanie a ionizovanie vzduchu do stredne veľkých izieb s rozmermi do cca. 40 m2.

Regulácia vlhkosti vzduchu v miestnosti, timer (časovač), keramický filter, režim predhriatia vody a regulovateľná tvorba pary do 350ml/h.

Vymeniteľný zásobník na vodu s objemom 6l, LED displej, dotykové ovládanie a diaľkový ovládač.

Klarstein Montreal je absolútnou nevyhnutnosťou pre tých, ktorým záleží na zdravom a čerstvom vzduchu.

Ideálne určený na domáce použitie, do malých/stredne veľkých kancelárií či iných izieb. Vynikajúci pomocník a zlepšovač klímy miestnosti, v ktorej trávite dlhší čas.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu rovnomerne produkuje a smeruje vodnú paru v 360° okolo seba. Optimálne je využiteľný v chladných mesiacoch, keď doma kúrime a máme vysušenú sliznicu. Zvlhčovač vzduchu pomáha pri vysušenej sliznici, podráždených očiach a citlivej pokožke, keďže vzduch nielen zvlhčuje, ale ho aj filtruje a čistí od prachu, peľu a iných škodlivých čiastočiek.

Vyťahovateľný kartušový filter je naplnený keramickými guľami, ktoré hygienicky čistia vodnú paru. Zapínateľný ionizátor produkuje ozón, ktorý štiepi molekuly spôsobujúce zápach, a zabezpečuje tým svieži vzduch.

Zariadenie možno ľahko ovládať priamo na jeho konštrukcii dotykovým ovládaním alebo ešte ľahšie cez diaľkový ovládač. Prehľadný LED displej zobrazuje všetky funkcie cez symbolové znázornenie a informuje o aktuálnej teplote a vlhkosti vzduchu v miestnosti.

Vďaka nastaviteľnému časovaču môžete nastaviť automatickú prevádzku až po max. 12 hodín. Tak môže zvlhčovač pracovať aj v noci a zabezpečiť Vám kvalitný a zdravý spánok.

DETAILY PRODUKTU
Popis

Jemná tvorba vodnej pary 350ml za hodinu a nastaviteľné 360° rozprašovanieIdeálne určený do miestností s max. 40m2Zapínateľné predhrievanie vody pre teplú vodnú paru, nastaviteľná intenzita vlhkosti a inteligentná regulácia vlhkosti vzduchuVyťahovateľný kartušový filter s keramickými guličkami na hygienicky čistú vodnú paruProgramovateľný časovač na nastavenie doby prevádzky (1-12h)Prehľadný LED displej so symbolovým znázornením a dotykovým ovládanímVrátane kompaktného diaľkového ovládača

Products from Other Sellers