Hello

Sign In or Create an Account

0

My Cart

0.00 EUR

Sign UpSign In

Spinel Lolita C - Venturáto caffé

Spinel Lolita C - Venturáto caffé

Product ID:
29916
Condition:
In Description
Quantity:
1
Price:

25.00 EUR

Share on Social Networks
Shipping
Contact the seller and arrange transport of goods to your country.

Have products for sale?

Start selling with us
Location:
Slovakia
Shipping:
Payments:
Slovak

Ponúkam spoľahlivý a zachovalý kávovar značky Spinel Lolita C – alebo aj pod názvom Venturáto caffé talianskej výroby. Jeho jedinečné línie a mäkký tvar sú najmodernejšie v celosvetovom rozsahu kávovarov na kávové vankúšiky teda ESE Pody, ktoré sa dajú už bežne kúpiť v marketoch, či väčších elektropredajniach v rôznej značke kávy, kvalite kávy aj cene. Vďaka svojej univerzálnosti a jednoduchosti použitia môžete kedykoľvek a kdekoľvek ochutnať perfektné espresso rovnako ako v kaviarni. Je to veľmi ekologický kávovar, lebo použitý kávový vankúšik je ľahko rozložiteľný a odbúrateľný v prírode, nakoľko nemá žiadny iný alu-obal či plast.
Vodná nádrž o objeme 2 litre umožňuje ľahko a rýchlo kontrolovať hladinu vody a napĺňať ju bez demontáže nádrže. Vďaka patentovanému samočistiacemu hydraulickému systému sa odstraňujú všetky nepríjemnosti spôsobené vodným kameňom - a to bez použitia filtrov a chemických prísad. Lisovací centrálny uzatvárací systém stroja je veľmi stabilný, zaisťuje optimálne lisovanie kávového podu a teda lepšiu infúziu kávy. Namiesto kotla je použitý tepelný okruh 1400W, ktorý umožňuje ohrev vody práve v okamihu prípravy kávy. Pevný termostat stráži teplotu vody na 95°C . Kávovar má Rozmery (Š x V) mm 202x320x360/395 a hmotnosť 6,4kg.
Robí veľmi dobrú kávu no kúpili sme si kávovar na zrnkovú kávu a tento už takmer nepoužívame, tak ponúkam niekomu ďalej. Lolita od Spinelu je široko využiteľný kávovar, ktorý môžete dosadiť k sebe domov, na chatu či chalupu alebo do firmy, ale aj do autobusov, rekreačných zariadení či karavanov.
Ku kávovaru na začiatok pribalím niekoľko nepoužitých ESE podov dvoch značiek.
Osobný odber vítaný, no pošta nieje problém +10€

Products from Other Sellers