Hello

Sign In or Create an Account

0

My Cart

0.00 EUR

Sign UpSign In

2x LED ŽIAROVKA 9W E27 DUAL WHITE + RGB + ovládač

2x LED ŽIAROVKA 9W E27 DUAL WHITE + RGB + ovládač

Product ID:
29221
Condition:
In Description
Quantity:
1
Price:

40.00 EUR

Share on Social Networks
Shipping
Contact the seller and arrange transport of goods to your country.

Have products for sale?

Start selling with us
Location:
Slovakia
Shipping:
Payments:
Slovak

Žiarovka so širokým závitom E27 ponúka nespočetné možnosti variácií farby osvetlenia, nakoľko v sebe kombinuje všetky dostupné druhy žiaroviek a otvára tak dvere využiteľnosti rozsiahleho farebného spektra.
Jej Dual White funkcia umožňuje plynulým prechodom nastavenie bielej farby v rozsahu 2700K – 6500K, teda nastavenie teplej (3000K), neutrálnej (4000K) aj studenej (6000K) bielej farby, vďaka čomu si farbu osvetlenia môžete prispôsobiť podľa Vašich potrieb a aktuálnej činnosti. Jej svetelný tok je 850lm, CRI 80Ra.
Ak však túžite svoj priestor rozžiariť a navodiť atmosféru hravých a živých farieb, jednoduchým použitím ovládača si môžete namixovať akúkoľvek RGB farbu, ako aj nastavenie jej sýtosti. Ďalšou funkciou sú rôzne farebné dynamické prechody s nastaviteľnou rýchlosťou.
Žiarovka umožňuje nastavenie intenzity osvetlenia, resp. je stmievateľná pri každej zo zvolených farieb, čím dáva alternatívu navolenia diskrétneho a tlmeného osvetlenia až po maximálne nastavenie jej svietivosti.
Veľkou prednosťou ovládača je možnosť jednoducho a pohodlne ovládať neobmedzené množstvo žiaroviek a to na jednom alebo až štyroch rôznych okruhoch. Tento benefit tak umožňuje jedným ovládačom ovládať osvetlenie vo všetkých miestnostiach. Jednotlivé okruhy môžu byť ovládané každý samostatne, ale aj všetky spolu. Vďaka frekvencii 2,4GHz má diaľkový ovládač dosah až 30m.

Products from Other Sellers

Lamps
Slovakia
Vendor not yet connected